English

U mbytën në lumin Bunë, Alma Arrazi do të prehet në Durrës, fëmijët në Shkodër

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Trupat e pajetë të Alma Arrazi dhe 3 fëmijët e saj 9, 7 dhe 3 vjeç u nxorën njëra pas tjetrit nga ujërat e lumit Bunë 5 ditë pasi u shpallën të zhdukur.

- Advertisement -

Babai i 39-vjeçares tërhoqi trupin e saj nga morgu për ta varrosur në Durrës, ku do të përcillet për në banesën e fundit.

Ndërkohë 2 fëmijët e mitur të nxjerrë të pajetë nga uji në një ditë me nënë e tyre do të varrosen në Shkodër, pranë motrës së tyre që pati po të njëjtin fat tragjik me të.

Policia ka arrestuar lidhur me këtë ngjarje të rëndë bashkëshortin e Alma Arrazit dhe babanë e tre fëmijëve, Edgys Arrazi i akuzuar për shkaktim të vetëvrasjes.

Ndërkohë nga famileratë e 39-vjeçares ka pasur akuza të rëndë në drejtim të tij, për dhunë të vazhdueshme psikologjijke dhe tradhti ndaj Alma Arrazit çka dyshohet ta ketë shtytë atë në këtë akt ekstrem.

 

LEXONI GJITHASHTU:

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×