English

Vdekja e futbollistit të Egnatias, Inter mesazh ngushëllimi për lojtarin

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Inter ka ngushëlluar për vdekjen e futbollistit të Egnatias, Raphael Dwamena.

- Advertisement -

Përmes një postimi në rrjetin social X, skuadra ka shprehur mbështetjen për skuadrën dhe familjen e lojtarit.

Dwamena pësoi një tak kardiak në minutën ’24 të ndeshjes dhe ndërroi jetë gjatë rrugës për në spital.

Burime brenda skuadrës bëjnë me dije se lojtari ka shfaqur dhe më parë probleme me zemrën, por asnjëherë nuk i ka pranuar ato.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?