English

Vëllai vrau vëllanë e më pas veten, kush janë viktimat në Tiranë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të enjte në në rrugën “Xhon Belushi” në Tiranë.

- Advertisement -

Vehap Faik Cami, 63 vjeç ka qëlluar me armë zjarri duke i marrë kështu jetën vëllait të tij Lulëzim Faik Cami, 68 vjeç dhe më pas me po të njëjtën armë ka qëlluar veten.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 07:40, në zonën e Freskut ndërsa ende nuk dihen motivet.

Njoftimi i policisë:

Ne date 04.1.2024, rreth ores 07:40, ne rrugen “Xhon Belushi”, eshte marrë njoftim se ne banesen e shtetasit Lulezim Faik Cami, ka te shtena me arme zjarri.

Nga veprimet paraprake hetimore rezulton se shtetasi Vehap Faik Cami, i dtl 03.01.1961 ka qëlluar me armë zjarri pistolete vëllain e tij, Lulezim Faik Cami i dtl 15.07.1955 dhe me pas veten, ku si pasoje kane gjetur vdekjen te dy.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?