VIDEO| Babai thyen xhamat me levë, nëna nxjerr foshnjën e bllokuar në makinë

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një video ku një baba thyen xhamin e parmë të makinës për të nxjerrë jashtë fëmijën e tij të mitur është bërë virale në TikTok.

Ngjarja ka ndodhur të martën në parkingun e një dyqani ushqimesh në Teksas.

Babai kishte lënë çelësin brenda makinës dhe automjeti ishte mbyllur automatikisht, ndërkohë që s’kishte nxjerrë akoma fëmijën e vogël.

- Advertisement -

Me temperaturat e larta që sigurisht do të ndikonin te i mituri i bllokuar në makinë, prindërit e djalit të dëshpëruar kërkonin çdo mënyrë për ta nxjerrë, derisa burri përdori një hekur për të thyer xhamin e parmë dhe për ta nxjerrë më pas.

Nëna u fut brenda dhe i kaloi të shoqit djalin e tyre.

Ambulanca dhe policia mbërritën në vendngjarje, nga ku u konstatua se fëmija ishte shëndoshë e mirë, ndërsa ndaj prindërve nuk u ngrit asnjë akuzë.

 

LEXONI GJITHASHTU:


LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Zyrtarët rajonalë iranianë miratojnë kodin e rreptë të veshjes për nëpunëset civile

Mediat iraniane raportojnë se guvernatori i qytetit qendror, Qom, ka lëshuar një udhëzim i cili i detyron nëpunëset në zyrat qeveritare t’i përmbahen kodeve...

Protesta për vrasjen e Liridonës/ Aktivistja: Do dalim në terr të kërkojmë drejtësi

Luljeta Demolli, drejtoreshë te “Qendra Kosovare për studime gjinore”, ishte këtë të hënë e ftuar në Euronews Albania për të folur rreth ngjarjes tragjike...

Zgjedhjet në Serbi, Analisti: Vuçiç do vjedhë vota, do shpërthejnë protestat masive

Analisti Fatmir Sheholli ka parashikuar protesta masive pas zgjedhjeve në Serbi, që do të çojnë në rrëzimin e presidentit aktual Aleksandër Vuçiç nga pushteti. Përmes...

TË FUNDIT

Zyrtarët rajonalë iranianë miratojnë kodin e rreptë të veshjes për nëpunëset civile

Mediat iraniane raportojnë se guvernatori i qytetit qendror, Qom, ka lëshuar një udhëzim i cili i detyron nëpunëset në zyrat qeveritare t’i përmbahen kodeve...

Protesta për vrasjen e Liridonës/ Aktivistja: Do dalim në terr të kërkojmë drejtësi

Luljeta Demolli, drejtoreshë te “Qendra Kosovare për studime gjinore”, ishte këtë të hënë e ftuar në Euronews Albania për të folur rreth ngjarjes tragjike...

Zgjedhjet në Serbi, Analisti: Vuçiç do vjedhë vota, do shpërthejnë protestat masive

Analisti Fatmir Sheholli ka parashikuar protesta masive pas zgjedhjeve në Serbi, që do të çojnë në rrëzimin e presidentit aktual Aleksandër Vuçiç nga pushteti. Përmes...

Presidenti Duka për shortin në Itali: S’na ka falur njeri gjë, tentojmë gjithçka

Italia është një nga rivalët e Kombëtares sonë në “Euro 2024” dhe kjo e ka rritur interesin e mediave “axurre”. Presidenti i Federatës Shqiptare...

Akuzohen për falsifikim të dokumenteve, arrestohen dy zyrtarë në Kosovë

Policia e Kosovës njoftoi të hënën se i ka arrestuar dy zyrtarë të Qendrës për Regjistrim Civil në Obiliq, me inicialet I.M., dhe A.G.,nën...


 
Sondazh

A mendoni se Serbia mund të provokojë sërish konflikt në Kosovë?
×