English

VIDEO| Me pranga dhe kapuç në kokë, momenti kur shoqërohet në gjykatë Viola Sterjo

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Ish-drejtoresha e Ministrisë së Turizmit, Viola Sterjo ka mbërritur mëngjesin e së premtes në gjykatë për t’u njohur me masën e sigurisë.

- Advertisement -

Me pranga në duar dhe kapuç në kokë, ish-zyrtarja ka hyrë në ambientet e institucionit e akuzuar për mashtrim.

Ajo u arrestua tre ditë më parë pasi u denoncua nga disa qytetarë nga Korça dhe Pogradeci të cilëve iu kishte marrë shuma të mëdha parash, duke iu premtuar se do të ndikonte për të përfituar financime nga AZHBR.

Vlerat varionin nga 2.2 milionë euro në 4.5 milionë.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?