English

VIDEO| Meteori ndriçon qiellin e Spanjës dhe Portugalisë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Disa video që po qarkullojnë në internet tregojnë një meteorit të dyshuar gjigant që qarkullon në qiellin e Spanjës dhe Portugalisë të shtunën.

- Advertisement -

Ndërsa drita e ndritshme blushpërtheu nëpër qiell, njerëzit në të dy vendet kapën fenomenin e pabesueshëm në telefonat e tyre celularë dhe e shpërndanë atë në mediat sociale.

Një video, e filmuar në kamerën e një drejtuesi automjeti tregon një shpërthim drite blu që flakëron nëpër qiell. Një tjetër video tregon qiellin duke u kthyer në blu neoni duke e lënë turmën të magjepsur.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?