English

VIDEO| “Mos më prek me dorë”, deputeti i PD-së përplaset me gardistin

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Deputeti i Partisë Demokratike, Ramadan Lika është përplasur këtë të hënë me një punonjës të Gardës.

- Advertisement -

Ndërsa bërtiste “mos më prek me dorë”, Lika ka shtyrë djalin i cili ka qenë i rreshtuar si pjesa tjetër e Gardës.

Forca të shtuara të Gardës janë gjendur në parlament, ndërsa pritet fillimi i seancës plenare për votimin e projektbuxhetit.

Ka qenë edhe Gazment Bardhi një nga deputetët demokratë i cili është përplasur me Gardën duke përsëritur vazhdimisht “kush jeni ju, çfarë ju duket vetja”.

Ndërsa Berisha kërkonte të shkonte në foltoren e Kuvendit dhe garda nuk e lejonte, Bardhi përsëri bërtiste drejt punonjësve duke iu kërkuar t’i lironin rrugën dhe të mos e preknin Berishën.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?