English

VIDEO| Pronari i lokalit e largoi se ngacmoi klientët, shqiptari kthehet me hanxhar

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një debat banal ka rrezikuar të përfundojë në një tragjedi në lokalin “Jolly Blu” në zonë e Vertallas në Itali.

- Advertisement -

Protagonist ishte një shtetas me origjinë shqiptare, i cili gjatë pasdites të së dielës kishte shkuar në ambientet e lokalit për të konsumuar një pije me një mikun e tij.

Mediat italiane shkruajne se shqiptari në gjendje të dehur ka ngacmuar klientët e lokalit dhe pronari i lokalit Cristian Dolci i ka kërkuar të largohet.

Burri u largua nga kangjellat e lokalit dhe në largim e sipër hoqi pantallonat dyke u treguar organet gjenitale të pranishmëve.

Pasi bëri gjestin, burri u largua. Pas rreth dy orësh, burri u kthye në klub me një hanxhar dhe sulmoi pronarin e lokalit.

Fatmirëisht pronari italian iu shmang sulmit dhe duke e goditur me një karrige iu kundërpërgjigj shqiptarit, identiteti i të cilit nuk bëhet me dije.

E gjithë skena ka qenë e filmuar nga kamerat e lokalit, duke bërë që agresori të identifikohet nga policia.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×