English

Vidhet argjendaria në Tiranë, autorët hyjnë nga tarraca

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një argjendari në rrugën e “Dibrës” në Tiranë ka rënë pre e një grabitjeje gjatë natës së djeshme.

- Advertisement -

Autorët bëhet me dije se kanë hyrë nga tarraca e biznesit duke vjedhur një shumë të konsiderushme bizhuterish me vlerë.

Paraprakisht dyshohet se vlera e bizhuterive të vjedhura kap vlerën e 10 milionë lekë të vjetra.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për identifikimin dhe kapjen e autorit ose autorëve.

Hetuesit kanë sekuestruar kamerat e sigurisë dhe po vijojnë kqyrjen e tyre për të zbardhur ngjarjen.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?