English

Vllaznia me sytë drejt kreut, Josa: Duhet më tepër personalitet

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Kukësi-Vllaznia eshte kryendeshja e javes ne Superligen Shqiptare. Të dyja skuadrat e mbyllën fazën e parë të kampionatit jo në pozitat ku e kishin menduar, teksa dhe në nisje të së dytës hasën vështirësi.

- Advertisement -

Kukësi u mposht me goleadë nga Tirana, në anën tjetër Vllaznia u nda në barazim me Erzenin në ‘Loro Boriçi’.

Për trajnerin e shkodranëve, ndeshja ka rëndësinë e saj ashtu si çdo përballje në Superligë.

Sipas Josës, skuadra duhet të ketë më tepër personalitet në fushën e lojës, diçka e tillë i ka munguar.

Vllaznia renditet në vendin e 5-të me 15 pikë, ndërkohë që verilindorët gjenden në zonën e mbijetesës.

LEXONI GJITHASHTU

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?