Vodhi dhurata nën pemën e Krishtlindjeve të De Niro, arrestohet gruaja në Nju Jork

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Policia e Nju Jorkut arrestoi sot një grua teksa po vidhte dhuratat poshtë pemës së Krishtlindjes së Robert De Niros, pasi hyri në banesën e aktorit të famshëm të Hollivudit.

Mëngjesin e së hënës, oficerët e policisë panë një person femër duke hyrë në bodrumin e një ndërtese në East 65th Street, në një pjesë luksoze të Nju Jorkut – Upper East Side, ku gjetën gjithashtu shenja të hyrjes me forcë njoftoi Reuters.

Hajdutja u kap në banesën e De Niros teksa po mbushte një çantë me dhurata poshtë pemës së Krishtlindjes.

- Advertisement -

Shtohet se aktori 79-vjeçar ka qenë në atë moment në shtëpi dhe ka zbritur në katin e poshtëm kur ka dëgjuar zhurmë.

Sipas raporteve të policisë, gruaja në fjalë është një 30-vjeçare e njohur për vjedhje.

 

LEXONI GJITHASHTU:

 LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Shqiptarja “shpallet” heroinë në Zvicër, i shpëton jetën fëmijës 4-vjeçar

Mediat zviceriane i kanë bërë jehonë rastit të një 34-vjeçareje me origjinë shqiptare e cila shpëtoi një fëmijë nga mbytja në një pishinë në...

“Burri ishte kundër!” Stilistja: Nuk donte që të hapja Instagram për djalin

Stilistja Enxhi Valteri tha në “Good Mornin Albanians” se ka vendosur të mos postojmë më foto të djalit të saj në Instagram. E ftuar për...

VIDEO| Momentet pasi siriani qëllon me thikë fëmijët në parkun e lojërave

Një ngjarje e rëndë ndodhi ditën e djeshme në qytetin e Annecy në juglindje të Francës. Një burrë i armatosur me një thikë sulmoi një...

TË FUNDIT

Shqiptarja “shpallet” heroinë në Zvicër, i shpëton jetën fëmijës 4-vjeçar

Mediat zviceriane i kanë bërë jehonë rastit të një 34-vjeçareje me origjinë shqiptare e cila shpëtoi një fëmijë nga mbytja në një pishinë në...

“Burri ishte kundër!” Stilistja: Nuk donte që të hapja Instagram për djalin

Stilistja Enxhi Valteri tha në “Good Mornin Albanians” se ka vendosur të mos postojmë më foto të djalit të saj në Instagram. E ftuar për...

VIDEO| Momentet pasi siriani qëllon me thikë fëmijët në parkun e lojërave

Një ngjarje e rëndë ndodhi ditën e djeshme në qytetin e Annecy në juglindje të Francës. Një burrë i armatosur me një thikë sulmoi një...

Kujdes fëmijët, pedofilët gjenden dhe në Instagram

Instagram, faqja e njohur e rrjeteve sociale me më shumë se 1.3 miliardë përdorues, “ndihmon” të promovojë një rrjet të gjerë llogarish të dedikuara për...

Bie nga kati i 6 i hotelit në Durrës, humb jetën turistja polake, detajet e para

Një tursite polake, 55-vjeçare e cila vendosi të kalonte pushimet në Shqipëri, ka humbur jetën pasi ka rënë nga hoteli ku po qëndronte. Ngjarja ka...
Sondazh

Si i vlerësoni qëndrimet e kryeministrit Kurti për situatën në veri të Kosovës? Kush ka të drejtë?
×