English

Vrau fqinjin për parkimin, kush është autori i ngjarjes së rëndë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Personi që shihni në foton e mësipërme është shettasi Ilir Koçilja, 35-vjeçari nga qyteti i Durrësit i cili mesditën e kësaj të mërkure ekzekutoi me thikë fqinjin e tij.

- Advertisement -

46-vjeçari Halil Koka ndërroi jetë rrugës për në spital, pasi nuk mundi dot t’i mbijetonte plagëve të marra.

Burime bëjnë me dije se dy fqinjët kishin kohë që nuk komunikonin me njëri-tjetrin për shkak të një borxhi.

Dy fqinjët u konfliktuan këtë të mërkurë për shkak të një vendparkimi.

Të dy personat njihen si përdorues të lëndëve narkotike, madje autori kishte shfaqur dhe probleme të shëndetit mendor.

Nga një kqyrje në rrjetet e tij sociale shihen postime të pakuptimta me fjalë fyese, por dhe akuza ndaj krerëve të ish-bandës së Durrësit.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?