English

Vrau tre fëmijët për hakmarrje? Prençi: Mesazhi që donte Alma t’i jepte burrit

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Ish-drejtori i Policisë së Shtetit Shemsi Prençi ka ngritur dyshimet në lidhje me tragjedinë në Shkodër, ku Alma Arrazi dyshohet se u vetëmbyt së bashku me fëmijët e saj.

- Advertisement -

I ftuar në emisionin “Now me Erla Mëhilli” në Euronews Albania, ai theksoi se Alma mund ta ketë bërë këtë gjë për hakmarrje ndaj bashkëshortit.

“Kjo ngjarje përveç se kërkon një analizë shumë të thelluar. Alma mund ta ketë bërë për hakmarrje këtë, për t’i  çuar një mesazh bashkëshortit. Gjithmonë duke iu referuar nëse nuk kemi një person të pestë. Nëse kishte nje tradheti te mëparshme ose disa e kapërdiu per ti dhene prioritet fëmijëve dhe ndërhyri tek bashkëshorti për ta kthyer lidhjen në normalitet”-tha ai.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?