English

Vritet në mes të rrugës motra e futbollistit të njohur

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Motra e Carlos Salcedo, futbollistit të kombëtares meksikane i cili ka luajtur edhe me klube të njohura europiane si Fiorentina dhe Eiuntraht Frankfurt, është vrarë pas një sulmi me armë zjarri dy ditë më parë.

- Advertisement -

Marta Paola Salcedo, ka qenë viktimë e një sulmi me armë në Huikskuilukan, ku dyshohet se një person në tentativë për ta grabitur e ka qëlluar me armë zjarri duke u përpjekur ta trembë.

Por plagët që ka marrë kanë qenë të rënda dhe ajo është ndarë nga jeta më pas në spital.

Marta Paola Salcedo ishte një prezantuese e njohur televizive në Meksikë dhe një influencer me famë në vend. Ajo ishte një tifozë e zjarrtë e futbollit, përveç lidhjes familjare me mbrojtësin e Meksikës, pasi që e re ndiqte ndeshjet e Çivas dhe Real Madrid.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?