English

Zjarr në një magazinë në Elbasan, digjen dy automjete

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Dy automjete janë djegur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Elbasan.

- Advertisement -

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Katund i ri, ku ka rënë zjarr në magazinën në pronësi të shtetasit I. H., 26 vjeç, banues në lagjen “Kongresi”.

Grupi hetimor vijon veprimet hetimore për përcaktimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të rënies së zjarrit.

LEXONI GJITHASHTU

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?