English

Përfshihet nga flakët paneli elektrik i pallatit në Tiranë, dy persona në spital

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Paneli elektrik i një pallati në kryeqytet është përfshirë nga flakët mëngjesin e kësaj të shtune.

- Advertisement -

Ngjarja ka ndodhur  rreth orën 07:50, në Rrugën e Elbasanit, ku për pasojë, kanë pasur probleme me frymëmarrjen një shtetase dhe një i mitur, të cilët kanë marrë ndihmën njekësore në spital dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

LEXONI GJITHASHTU

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?