English

4000 bimë narkotike të asgjësuara, Balla: Më shumë operacione të tilla

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla ka përshëndetur operacionin anti-kanabis ku u asgjësuan mbi 4000 bimë narkotike.

- Advertisement -

Ai  është shprehur se operacione të tilla do të jenë më të shpeshta.

“Përgëzime Policisë së Shtetit për operacionin anti-kanabis gjatë ditës së sotme në Tropojë, Vau i Dejës, Pukë etj, ku u asgjësuan mbi 4000 bimë kanabisi. Të shtojmë ritmin dhe të kemi më shumë goditje si këto,” – deklaroi Balla.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?