English

Aksident në Tiranë, makina përplas 3 adoleshentë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë të mërkure në zonën e Mulletit në Tiranë.

- Advertisement -

Sipas informacioneve paraprake bëhet me dije se një 24-vjeçar ka përplasur me automjet 3 adoleshentë që ndodheshin në një pikë karburanti.

Të lënduarit janë transportuar me urgjencë në spital për të marrë kujdesin e nevojshëm mjekësor.

Ndërkohë që grupi hetimor dhe policia ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 07.02.2024, në afërsi të një karburanti në Mullet, shtetasi N. P., 24 vjeç, duke drejtuar automjetin, ka aksidentuar 3 shtetas të moshës 17 vjeç, të cilët si pasojë janë dëmtuar dhe ndodhen në spital, në kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?