English

Aksident me vdekje në Sarandë, humb jetën 40-vjeçari, plagosen tre pasagjerët

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një aksident automobilistik ka ndodhur pasditen e sotme në Himarë, ku një 40-vjeçar ka humbur jetën, ndërsa janë plagosur dhe dy persona që ishin pasagjerë në makinën e viktimës.

- Advertisement -

Policia bën me dije  se në fshatin “Shën Vasil” , Himarë, ka dalë nga rruga një automjet që drejtohej nga shtetasi R.B, 40 vjeç, banues në Sarandë.

Si pasojë e daljes së automjetit nga rruga ka humbur jetën drejtuesi i automjetit, shtetasi R.B.

Si dhe janë dëmtuar dhe transportuar në spital për ndihmë mjekësore tre shtetas që ishin pasagjerë në këtë automjet.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë te rrethanave të ngjarjes.

LEXONI GJITHASHTU: 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?