English

Aksident në Elbasan, 20-vjeçari përplas për vdekje të moshuarin

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një person ka humbur jetën në një aksident të shënuar mbrëmjen e së premtes në Elbasan.

- Advertisement -

Policia tha se ngjarja ndodhi në unazën e qytetit, ku automjeti me drejtues shtetasin A. M., 20 vjeç ka aksidentuar shtetasin S. K., 74 vjeç, këmbësor, i cili për pasojë ka humbur jetën gjatë transportimit me ambulancë, në spital.

Shtetasi A. M. u shoqërua në Komisariat, për veprime të mëtejshme procedurale.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe vijon veprimet hetimore për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?