English

Aksident në Fier, 34-vjeçari me motor humb kontrollin dhe del nga rruga

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një aksident automobilistik ka ndodhur gjatë ditës së sotme në fshatin Kashisht të Fierit.

- Advertisement -

Sipas burimeve nga Policia, një 34-vjeçar që lëvizte me motor, ka humbur kontrollin e motomjetit dhe ka dalë nga rruga.

Si pasojë ai ka mbetur i dëmtuar dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve, ndërkohë që grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Njoftimi i Policisë:

Fier/Informacion paraprak

Më datë 09.02.2024, rreth orës 14:30, në qëndër te fshatit Kashisht, Fier, në rrugë dytësore, shtetasi Sh. S., rreth 34 vjeç, duke drejtuar motomjetin ka humbur kontrollin mbi drejtimin e motomjetit dhe për pasojë motomjeti doli nga rruga.

Si pasojë është dëmtuar drejtuesi i motomjetit i cili ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×