English

Aksident në Qafë Thanë, kamioni përmbyset mbi asafalt

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një kamion është përfshirë në një aksident rrugor në aksin Qafë Thanë-Pogradec.

- Advertisement -

Siç shihet dhe nga fotoja e siguruar nga Euronews Albania, kamioni është përmbysur në një kthesë teksa ishte në ngjitje të Qafës së Thanës.

Duket se mjeti i tonazhit të rëndë është batuar në momentin që është futur në kthesë çka ka sjellë dhe përmbysjen e tij mbi asfalt.

Si pasojë e aksidentit nuk raportohet për persona të lënduar, por vetëm për dëme material. Shoferi i mjetit ka mundur të shpëtojë pa lëndime, ndërkohë që grupi hetimor dhe policia po vijojnë punën për zbardhjen e rrethanve të aksidentit.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?