English

Aksident në Rrugën e Arbrit, makina del rruga dhe përfundon në greminë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një aksident është shënuar pasditen e së hënës në Bulqizë.

- Advertisement -

Aksidenti është shënuar në rrugën rurale të fshatit Smollik që lidhet me Rrugën e Arbrit, ku një makinë ka dalë jashtë rruge duke rënë në greminë.

Për pasojë janë plagosur drejtuesi i automjetit dhe pasagjeri. Ndërkohë, policia dhe ambulanca kanë shkuar në vendngjarje.

Përmes një njoftimin zyrtar policia tha se shtetasi J.T., 44 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Benz”, ka humbur kontrollin mbi automjet dhe ka dalë nga rruga. Si pasojë, është lënduar drejtuesi i mjetit dhe pasagjeri shtetasi O.T., 18 vjeç, të cilët po marrin ndihmë mjekësore në spital dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?