English

Aksidentohet fëmija 4 vjeç në Elbasan, shoqërohet drejtuesi i automjetit

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një fëmijë 4 vjeç është aksidentuar nga një makinë këtë të mërkurë në qytetin e Elbasanit.

- Advertisement -

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “5 Maji”, pranë Drejtorisë së Transportit Rrugor.

I mituri është transportuar në spital, për ndihmë mjekësore dhe aktualisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Drejtuesi i automjetit tip “Volkswagen” shtetasi A. S., 26 vjeç është shoqëruar në Komisariat, për kryerjen e veprimeve procedurale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

LEXONI GJITHASHTU

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?