English

Aldo Bumçi: 3 bashkitë e mëdha që PD-ja do t’i fitojë me siguri

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Ish-deputeti demokrat, Aldo Bumçi thotë se Partia Demokratike nuk do ta humbasë bashkinë e Shkodrës në zgjedhjet lokale të 14 majit.

- Advertisement -

Në emisionin “Now” në Euronews Albania, Bumçi u shpreh se PD-ja do të fitojë edhe bashkitë në Tiranë, Durrës e Elbasan.

“Ne nuk e humbim Shkodrën. Kjo aleancë ka qenë edhe në 2015-n dhe kemi fituar me mbi 10 mijë vota. Është fakt, në 2015-n. Këtë herë ne fitojmë Tiranën, Durrësin dhe Elbasanin. “, theksoi ai.

LEXONI GJITHASHTU

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×