English

Aliaj: Kiara nuk përbën interes për Kristin sepse nuk ka identitet

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Artisti Robert Aliaj ka komentuar reality show, ku pjesë e tij është dhe djali i tij Kristi.

- Advertisement -

I ftuar në emisionin “Good Morning Albanians” në Euronews Albania, ai tha se Kiara Tito nuk përbën interes për djalin tij pasi sipas tij moderatorja nuk ka identitet.

“Kiara nuk bën ndonjë interes sepse Kiara nuk ka identitet, duket si gjë pa formë. Kejvina kishte një formë, kishte një lojë të veten banale, dhe përbënte një gjë, ndërsa te Kiara, Kristi nuk gjen asgjë”- tha ai.

LEXONI GJITHASHTU: 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Kush mendoni se mund ta marrë drejtimin e Rithemelimit nëse Berishës i caktohet masa “Arrest në shtëpi”?
×