English

Arrestimi i Dakos| Reagon Salianji dhe Paloka: Skenari: Edvin Rama, regjia: Yuri Kim

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Deputetët e Partisë Demokratike, Edi Paloka dhe Ervin Salianji kanë reaguar pas lajmin të vetëdorëzimit të Vangjush Dakos në policinë e Tiranës, në një kohë kur për të dhe disa ish-zyrtarë të bashkisë së Durrësit, u lëshuan urdhër-arreste nga SPAK-u.

- Advertisement -

Për Palokën ky është një skenar i Ramës me regji të Yuri Kim, ndërsa për Salianjin edhe pse me vonesë bëhet fjalë për një zhvillim pozitiv në raport me drejtësinë.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Kush mendoni se mund ta marrë drejtimin e Rithemelimit nëse Berishës i caktohet masa “Arrest në shtëpi”?
×