English

Arrestohen 2 persona në Elbasan, kryen marrëdhënie me të riun me aftësi të kufizuara

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një ngarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Elbasan, ku dy shtetas të moshës 44 dhe 59-vjeç janë arrestuar nga policia për abuzim seksual.

- Advertisement -

Dyshohet se dy personat në fjalë kanë kryer marrëdhënie seksuale me një 31-vjeçar me aftësi të kufizuara.

Ngjarja në polici është denoncuar nga e ëma e 31-vjeçarit, ndërkohë që hetimet në lidhje me rastin vijojnë.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Elbasan ndaluan me iniciativë shtetasit B. J., 44 vjeç, banues në Elbasan dhe R. B., 59 vjeç, banues në fshatin Mengël, pasi më datë 15.04.2024, në ambientet e Policisë, është paraqitur një shtetase 60-vjeçe (bashkë me djalin e saj 31 vjeç), e cila ka kallëzuar se shtetasit B. J. dhe R. B., më datë 04.04.2024, kanë kryer marrëdhënie seksuale me djalin e saj 31-vjeç, me aftësi të kufizuara”, thuhet në njoftimin e policisë.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×