English

Avokatja e re e Berishës, i biri i tij nxjerr fotot: Patronazhiste e Ramës

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Gjatë seancës së sotme në GJKKO, avokatët kryesisht nuk e morën përsipër mbrojtjen e Berishës.

- Advertisement -

Për këtë arsye gjykata caktoi si avokate kryesisht Valentina Todoresku, të cilës i biri i ish-kryeministrit i ka publikuar dy postime në Facebook.

Todoresku më herët ka publikuar në faqen e saj një foto të kryeministrit Rama teksa dhuron gjak, që për Shkëlzen Berishën është veprim patronazhistësh, ndërsa avokatja ka publikuar dhe një lajm në të cilin shkruhet se Sali Berishës po i vjen ora e arrestimit.

“Gjykatësja e Ramës godet sërish! Pas avokat “bishës” cakton për avokate të Berishës, patronazhisten e Ramës që para disa muajsh kërkonte arrestimin e Berishës,” – shkruan Shkëlzen Berisha në Facebook, bashkëngjitur me dy postimet e avokates.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?