Berisha ashpërson tonet para parlamentit: Ja ku fshihen vrasësit e kenianes

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, akuzoi maxhorancën socialiste se fshihet pas rastit të vajzës keniane me emrin Joy e cila ndërroi jetë pasi u dhunua barbarisht në banesën e saj.

Berisha tha se personat të cilët dhunuan punonjësen e kazinosë janë persona me pushtet në qeverinë Rama.

“Edi Rama, i verbuar nga pushteti shkon deri aty sa blen vazo druri për 4 milionë euro, çka nuk e bën kush në Europë përveç sulltanëve në Arabi?

- Advertisement -

Zoti Meta foli këtu për rroga dhe pensione. Në vitin 2013, shqiptarët kishin rrogat dhe pensionet më të mëdha në rajon. Sot janë 40 deri 50 përqind më të ulëta në Kosoovë.

A e dini ju se këta janë një bandë që strehojnë vrasës? Ku fshihen vrasësit e kenianes? Në qeveri, në qeveri, në qeveri.

Shikojeni pak atë kriminelin Taulant Balla, e kam denoncuar dhe e denoncoj sërish, vendi i tij është në burg si trafikant femrash.

Prandaj ata fshehin Xhoin. Ai është denoncuar nga diplomatët shqiptarë se ka nxjerrë viza për prostituta moldave që t’i sillte në Shqipëri.

Fatos Nano, në vend që ta çonte në prokurori, e bëri këshilltar.

Ai është denoncuar nga delinkuentë se ka porositur vrasje. Ky është eksponenti parlamentar kryesor i mazhorancës”, tha Berisha.

 













LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë takon të ngarkuarin me punë të SHBA-së

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Drejtues Madhor Muhamet Rrumbullaku priti në ambientet e Drejtorisë së Përgjithshme, të Ngarkuarin me Punë të Ambasadës...

Delfino Rent-A-Car zgjeron partneritetin franchise me SIXT në Shqipëri

Delfino Rent-A-Car, një franchise e pavarur SIXT në Maqedoni, zgjeron partneritetin ekskluziv me liderin global në shërbimet e lëvizjes premium duke hyrë në tregun...

Hëngrën karamele me kanabis, dhjetra nxënës në Xhamajkë shtrohen në spital

Më shumë se 60 nxënës të shkollave fillore u shtruan në spital në Xhamajka të hënën pasi pa e ditur hëngrën karamele të mbushura...





TË FUNDIT

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë takon të ngarkuarin me punë të SHBA-së

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Drejtues Madhor Muhamet Rrumbullaku priti në ambientet e Drejtorisë së Përgjithshme, të Ngarkuarin me Punë të Ambasadës...

Delfino Rent-A-Car zgjeron partneritetin franchise me SIXT në Shqipëri

Delfino Rent-A-Car, një franchise e pavarur SIXT në Maqedoni, zgjeron partneritetin ekskluziv me liderin global në shërbimet e lëvizjes premium duke hyrë në tregun...

Hëngrën karamele me kanabis, dhjetra nxënës në Xhamajkë shtrohen në spital

Më shumë se 60 nxënës të shkollave fillore u shtruan në spital në Xhamajka të hënën pasi pa e ditur hëngrën karamele të mbushura...

Sëmundja e shkaktuar nga mushkonjat, humbin jetën 1 mijë njerëz në Bangladesh

Më shumë se 1,000 njerëz kanë vdekur në Bangladesh si pasojë e një sëmundje që po përhapet me shpejtësi. Që nga janari, 1,017 njerëz kanë...

“Do zgjidhja gruan, jo fëmijën gjatë lindjes”- Gazmend Ujkashi: S’e vë në diskutim

Kozmetologu Gazmend Ujkashi tha në emisionin “Good Morning Albanians” se nëse do i duhej të bënte zgjedhjen e vështirë mes fejuarës dhe fëmijës së...













Sondazh

Si i vlerësoni qëndrimet e kryeministrit Kurti për situatën në veri të Kosovës? Kush ka të drejtë?
×