Bushati: Rama miqësi të fortë me McGonigal, darka në restorante të shtrenjta

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Analisti Andi Bushati komentoi intervistën ekskluzive për emisionin “Review” të Allison Guerriero, ish-e dashura e Charles McGonigal.

I ftuar në Euronews Albania, Bushati  theksoi se ajo që vihet re është se kreu i qeverisë ka pasur një miqësi të fortë me McGonigal dhe se ka ngrënë darka të shtrenjta më të, detaje të cilat kreu i qeverisë sonë si ka përmendur.

“Ka disa të reja që hedhin dritë në lidhje me debatin që është bërë. Rama ka dashur ta relativizojë qëndrimin në lidhje me çështjen McGonigal. Dëshmia e sotme nxjerr që miqësia mes Ramës e McGonigal ka qenë e fortë, miqësia në shqip e jo në anglisht. Dhe ish- e dashura tha se miqësia e tyre ishte e pazakontë. Gjëja e dytë që vë re janë bisedat e tyre në aplikacionin Viasiat. Ajo thotë se kanë pasur disa biseda. Ka një gjë të tretë, darkat në restorante të shtrenjta që Rama nuk i ka treguar.  Një tregues tjetër është se i tregonte shpesh foto me Ramën”- tha ai.

- Advertisement -

LEXONI GJITHASHTU: 

 

LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Heshtja zgjedhore në Mal të Zi, nis në mesnatë

Në Mal të Zi, në mesnatë fillon heshtja zgjedhore fillon, në prag të rundit të dytë të zgjedhjeve presidenciale, që do të mbahet të...

Italia, vendi i parë perëndimor që ndalon ChatGPT

Italia është bërë vendi i parë perëndimor që ka bllokuar chatbot-in e avancuar ChatGPT. Autoriteti italian i mbrojtjes së të dhënave tha se kishte...

Bardh Sejdari tregon për “Barometrin” sa janë çmimet e qirasë në kryeqytet

Bardh Sejdari ka treguar në emisionin “Barometri” se sa janë çmimet e qirasë në kryeqytet. Ai ka bërë një analizë të shkurtër se sa shkon...

TË FUNDIT

Heshtja zgjedhore në Mal të Zi, nis në mesnatë

Në Mal të Zi, në mesnatë fillon heshtja zgjedhore fillon, në prag të rundit të dytë të zgjedhjeve presidenciale, që do të mbahet të...

Italia, vendi i parë perëndimor që ndalon ChatGPT

Italia është bërë vendi i parë perëndimor që ka bllokuar chatbot-in e avancuar ChatGPT. Autoriteti italian i mbrojtjes së të dhënave tha se kishte...

Bardh Sejdari tregon për “Barometrin” sa janë çmimet e qirasë në kryeqytet

Bardh Sejdari ka treguar në emisionin “Barometri” se sa janë çmimet e qirasë në kryeqytet. Ai ka bërë një analizë të shkurtër se sa shkon...

Rritet shqetësmi për kostot e jetesës në Tiranë, si ndryshoi në matjet e Barometrit?

Shqetësimi i qytetarëve për koston e jetesës në kryeqytet është rritur. Të ndarë sipas gjinive 32.8% e atyre që mendojnë kështu janë meshkuj, ndërsa...

A është përmirësuar transporti publik në kryeqytet? E zbulon Barometri

Transporti publik është renditur si një nga problematikat kryesore sa i përket qytetarëve të Tiranës. 13.4% e të pyeturve nga Barometri i përkasin gjinisë femërore,...


Sondazh

A jeni dakord për rihapjen e basteve sportive sipas kushteve të reja online të qeverisë?
×