Enigmat e Hipokratit

Fuqia po zhvendoset nga mjeku tek pacienti! Në ekranin e Euronews Albania, emisioni “Enigmat e Hipokratit”, një emision i dedikuar tërësisht shëndetit tonë. Na ndiqni të shtunave, ora 17:00 nën drejtimin e @jonida.shehu.

Enigmat e Hipokratit

Spitali gjerman në Tiranë – operacionet në zemër shpëtojnë jetë

Ndërhyrjet në zemër, falë zhvillimit të Mjeksisë, bëhen gjithmonë e më të thjeshta. Procedura "Tavi", i jep fund përdorimit të bisturisë në ndërhyrjet në...

Doktori i famshëm indian shëron sytë e fëmijëve shqiptarë

Dëmtimet e shikimit tek fëmijët! Ky do të jetë fokusi i kësaj të shtune, në emisionin “Enigmat e Hipokratit”, realizuar në bashkëpunim me "Indian Eye...

Doktori i famshëm indian që shëron sytë e shqiptarëve

Të gjesh një klinikë me një staf profesionist, me teknologji dhe teknikë bashkëkohore, nuk është më e vështirë në Tiranë. Klinika "INDIAN EYE INSTITUTE...

“Intermedica”, shërbimet diagnostikuese

Intermedica është i pari rrjet i laboratorëve privatë në Shqipëri. Ai përfaqëson një histori suksesi. Veprimtaria dhe aktiviteti i Intermedica-s kulmoi gjatë Pandemisë Covid-...

“Një shportë me ilaçe që ndihmon…!”

Cilat janë ato ilaçe për të cilat të gjithë kemi nevojë? Në emisionin "Enigmat e Hipokratit", do t'ju njohim me shportën që përmban produkte...

Ushqimet ndikojnë në tru po aq sa në trup!

Emisioni "Enigmat e Hipokratit" që do të transmetohet sot në Euronews Albania do të trajtojë temën që ka lidhje me ushqyerjen dhe ndikimin e...

“Gjykohem se përdor lodra seksi”, 35-vjeçarja: I blej online, i bëj qejfin vetes

Një 35-vjeçare nga Tirana ka treguar për “Enigmat e Hipokratit” në Euronews Albania se është prej kohësh përdoruese e rregullt e lodrave të seksit. Ajo...

35-vjeçarja nga Tirana: Më ka munguar kënaqësia seksuale, e kam gjetur te lodrat

Një 35-vjeçare nga Tirana ka treguar për “Enigmat e Hipokratit” në Euronews Albania se prej kohësh është pa një partner dhe kënaqësinë seksuale të...

“Seks që 13-vjeç” Gjinekologia-adoleshentëve: Lodrat intime të sterilizohen, pasi…

Gjinekologia, Mimoza Keta, ishte e ftuar këtë të shtunë në emsionin "Enigmat e Hipokratit", ku dha disa këshilla për adoleshentët se si duhet t’i...