English

Dhunimi i avokatit të Berishës, shoqërohen nga Policia 2 persona

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Dy persona janë shoqëruar nga Policia në Komisariat, pasi dyshohet se janë të përfshirë në dhunimin e avokatit të ish-kryeministrit Sali Berisha, Sokol Mëngjesit, paraditen e sotme.

- Advertisement -

Avokati u dhunua paraditen e sotme nga 3 persona në zonën e ish-Bllokut, pak çaste pasi ai kishte lënë djalin në kopsht.

Dyshohet se pas këtij akti dhune qëndron një çështje pronësie, ndërkohë që hetimet për zbardhjen e ngjarjes vijojnë.

Mëngjesi ndodhet në Spitalin e Traumës në Tiranë me fraktura të rënda në kokë dhe trup.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?