English

Dhunonte dhe kërcënonte nënën e pajisur me urdhër mbrojtje, në pranga 46-vjeçari

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një 46-vjeçar është arrestuar në flagrancë nga policia e Elbasanit, pasi ushtronte dhunë ndaj nenës së tij.

- Advertisement -

Nga informacioni i ardhur nga policia, bëhet e ditur se nëna e I.K. ishte e pajisur edhe me urdhër mbrojtje ndaj të birit, por kjo nuk e ka ndaluar këtë të fundit që të kërcënonte, të dhunonte nënën e të dëmtojë pajisje në shtëpinë e saj.

Njoftimi i policisë

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Elbasan arrestuan në flagrancë shtetasin I. K., 46 vjeç, banues Elbasan, pasi ka kanosur dhe dhunuar nënën e tij, e cila ishte e pajisur me urdhër mbrojtjeje. Gjithashtu, 46-vjeçari ka dëmtuar disa pajisje, në banesën e kësaj shtetaseje.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?