English

Disa të arrestuar në Vlorë, kapen minat gati për shpërthim

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Policia në Vlorë ka arrestuar disa persona me rrezikshmëri të lartë.

- Advertisement -

Ata dispononin 2 mina me telekomandë, të programuara gati për shpërthim në distancë.

Ende nuk dihet qëllimi i këtyre dy personave, ndërsa policia po heton për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Deri tani është zbuluar vetëm lidhja mes të arrestuarve dhe bëhet fjalë për xhaxha dhe nip.

 

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×