English

Drekë pajtimi në PD? Deputetë të të dyja grupimeve ulen bashkë për festat

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Ndasitë dhe përçarjet në PD do të vijojnë edhe në vitin 2023, por në mbyllje të këtij viti disa prej deputetëve demokrat që deri më tani kanë qenë në grupime të ndara janë ulur bashkë.

- Advertisement -

Ka qenë një drekë për festat e fundvitit e shtruar nga deputeti Xhelal Mziu që ka ulur pas shumë kohësh në një tryezë Sali Berishën me disa nga deputetët që nuk e njohin atë si kryetar të partisë Demokratike.

Sidoqoftë edhe kjo darkë informale nuk i ka bërë bashkë të gjithë deputetët demokratë, pasi Lulzim Basha, Enkelejd Alibeaj, Arbi Agalliu, Oriola Pampuri, Kreshnik Çollaku, Flamur Hoxha, Agron Gjekmarkaj dhe disa të tjerë nuk ishin të pranishëm.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?