“Dua kokë njeriu, do shkoj gjaku në gju”- Si e kërcënoi Dan Hutra babanë e ish-gruas

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Dan Hutra, i cili vrau 3 gra të mërkurën në Tiranë,  kishte qenë i dhunshëm dhe për këtë arsye ish-bashkëjetuesja Elena Hysa ishte ndarë prej tij.

Elena Hysa e kishte denoncuar Dan Hutrën vetëm 1 muaj pasi kishte nisur bashkëjetesën me të për dhunë fizike dhe psikologjike.

Në denoncimin e qershorit 2022, mes të tjerash ish-bashkëjetuesja e Dan Hutrës tregon një episod ku 40-vjeçari kërcënon babanë e saj duke i thënë: “Dua kokë njeriu do shkojë gjaku deri në gju, sepse vajza juaj më ka ikur nga shtëpia”. Më tej ai i ka kërkuar të atit të bashkëjetuesen që t’i kthente paratë e fejesës (4 mijë euro).

- Advertisement -

Hysa ka treguar në kallëzimin e saj se Hutra ka këmbëngulur përmes presioneve të vazhdueshme që prindërit e saj t’i kthenin të gjitha paratë, duke e akuzuar se nuk e kishte fëmijën me të (ishte shtatzënë).

“Nëse nuk mi jepni do ta bëj vendin gjak, nuk do ta mbaj kopilin tuaj, do shkruajnë mediat botërore për mua”, denoncon Hysa në kallëzimin e saj.

 

LEXONI GJITHASHTU:

 

LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Krijoi spikeren virtuale Tokyo Tirana/ Bozo: Kushton më shumë se Rezar Xhaxhiu

Ideatorja e spikeres virtuale Tokyo Tirana në Euronews Albania, Gledis Bozo ishte mëngjesin e kësaj të marte e ftuar në “Good Morning Albanians”, për...

Heqja e vizave për Kosovën, kur fillon lëvizja e lirë e qytetarëve në Shengen

Tashmë nuk ka më asnjë dyshim. Nga 1 janari qytetarët me pasaporta të Kosovës do të mund të udhëtojne pa viza. Ditën djeshme Ambasada e...

“Hakmarrja e zotit do jetë e madhe”, gazetarja revoltohet për spikeren virtuale

Spikerja virtuale Tokyo Tirana”, e krijuar nga Inteligjenca Artificiale, erdhi si risi në televizionet shqiptarel. Ajo u bë realitet në Euronës Albania, duke ngjallur shumë...

TË FUNDIT

Krijoi spikeren virtuale Tokyo Tirana/ Bozo: Kushton më shumë se Rezar Xhaxhiu

Ideatorja e spikeres virtuale Tokyo Tirana në Euronews Albania, Gledis Bozo ishte mëngjesin e kësaj të marte e ftuar në “Good Morning Albanians”, për...

Heqja e vizave për Kosovën, kur fillon lëvizja e lirë e qytetarëve në Shengen

Tashmë nuk ka më asnjë dyshim. Nga 1 janari qytetarët me pasaporta të Kosovës do të mund të udhëtojne pa viza. Ditën djeshme Ambasada e...

“Hakmarrja e zotit do jetë e madhe”, gazetarja revoltohet për spikeren virtuale

Spikerja virtuale Tokyo Tirana”, e krijuar nga Inteligjenca Artificiale, erdhi si risi në televizionet shqiptarel. Ajo u bë realitet në Euronës Albania, duke ngjallur shumë...

Parlamenti Europian rezolutë për Kosovën, diskutohet sot sulmi në Basnjkë

Në selinë e Parlamentit Evropian sot do zhvillohet debati i jashtëzakonshëm lidhur me sulmin e 24 shtatorit në Veri, ndërsa pritet së shpejti edhe...

Zhvlerësohet sërish valuta ruse

Rubla ruse është dobësuar sërish kundrejt dollarit amerikan në fillim të muajit tetor, pavarësisht një përmirësimi të lehtë të martën. Tregtimi i një dollari amerikan...

Sondazh

Si i vlerësoni qëndrimet e kryeministrit Kurti për situatën në veri të Kosovës? Kush ka të drejtë?
×