English

E rëndë| E zuri korrenti ndërsa rregullonte çatinë, humb jetën një person në Maliq

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një 45-vjeçar ka gjetur vdekjen pasditen e sotme duke punuar në një banesë private në qytetin e Maliqit.

- Advertisement -

Leonard Ymeri nga fshati Goskovë i Korçës ka qenë duke punuar për riparimin e kësaj shtëpie kur papritur ka rënë në kontakt me rrymën elektrike, kontakt që ka sjellë një gjendje të rëndë të 45-vjecarit.

Me gjithë ndërhyrjen e menjëhershme te personelit të spitalit të Korçës ka gjetur vdekjen sapo ka mbërritur në spital.

Policia ka shoqëruar pronarin e banesës ku punonte i ndjeri Leonard Ymeri dhe po merret në pyetje për rrethanat e kësaj ngjarje.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?