English

Ekzekutimi në Shkodër, 76-vjeçari ishte arrestuar në vitin 2011

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Lulash Qepuri, 76-vjeçari i cili u ekzekutua mbrëmjen e së mërkurës në fshatin Stom Golem të Shkodrës, rezulton një emër i njohur për policinë.

Ai është arrestuar në vitin 2011, pasi policia gjeti armë zjarri, municione luftarake dhe fara kanabisi gjatë një kontrolli në lokalin dhe banesën e tij.

I moshuari është qëlluar me armë në lokalin e tij, ndërsa dyshohet të ketë pasur shkëmbim zjarri.

- Advertisement -

Sipas informacioneve paraprake, mësohet se janë dy lloje armësh me të cilat është qëlluar, një shotgun dhe një kallashnikov.

Autorët kanë qenë në makinë në momentin që i janë afruar lokalit dhe kanë qëlluar në drejtim të 76-vjeçarit.

LEXONI GJITHASHTU

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Kush mendoni se mund ta marrë drejtimin e Rithemelimit nëse Berishës i caktohet masa “Arrest në shtëpi”?
×