English

Festa e Silvinjos ne tifozët e Kombëtares, shtrëngime duarsh dhe përqafime

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Trajneri i Kombëtares, Silvinjo ka festuar dje barazimin me Moldavinë në formën më të pasionuar të mundshme. Ai shihet teksa shtrëngon duart me të gjithë dhe përqafohet.

- Advertisement -

Shqipëria përfundoi ndeshjen në Krishinau me rezultatin 1-1, që e çon automatikisht në Euro 2024 në Gjermani.

Tashmë Kombëtares i ka ngelur dhe ndeshja me Ishujt Faroe, rezultati i së cilës do të shërbejë si statistikë dhe për të ruajtur pikët për kreun e grupit. Aktualisht vendi ynë renditet i pari në grupin E.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?