English

“Fluturoi” nga mbikallimi, shoferi 20-vjeçar publikonte video me 270 km/h në Tik Tok

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një aksident i ‘frikshëm’ ndodhi mbrëmjen e djeshme në rrethrrotullimin e qendrës tregtare TEG, ku një automjet tip Audi a8 ‘fluturoi’ nga rrethrrotullimi dhe përfundoi në autostradën Tiranë-Elbasan.

- Advertisement -

Si pasojë e aklsidentit ndërruan jetë të tre personat brenda automjtetit Audi, të cilët janë identifikuar si Klevis Ruçaj, 20 vjeç banues në Fier, Erisilda Abedini 22 vjeçe si dhe Sikela Perroj 23 vjeçe, të dyja vajzat banuese në Tiranë.

Klevis Rucaj, ka qënë dhe drejtuesi i Audit. Ai dyshohet se vinte me shpejtësi tepër të lartë nga Unaza Lindore, dhe pasi ka humbur kontrollin e mjetit ka rënë nga mbikalimi, duke çarë bordurat.

Pasi ka rënë në pjesën e poshtme të aksit, ka përfunduar mbi kofanon e një makine tip “Honda” që po udhëtonte në korsinë e saj. Të plagosur kanë mbetur dhe drejtuesi i “Honda-s” dhe dy pasagjerët që udhëtonin me të.

Nga publikimet e 20-vjeçarit në rrjete sociale shihet një pasion i tij për makinat luksoze dhe shpejtësinë e lartë. Në një video të publikuar në rrjetin Tik Tok, ai shihet duke drejtuar mjetin me një shpejtësi prej 270 km/h.

@klevrucaj #fyp ♬ original sound – 👀

 

LEXONI GJITHASHTU

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?