English

Humb jetën drejtuesi i “Audit”, 3 viktima nga aksidenti tragjik në Sauk

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një aksident tragjik me 3 viktima ka ndodhur këtë të enjte në Tiranë.

- Advertisement -

Klevis Ruçaj, shoferi 20-vjeçar dhe 2 pasagjeret e mjetit tip “Audi” kanë humbur jetën. Makina ka çarë barrierat e mbikalimit të Saukut dhe ka rënë mbi kofanon e një mjeti tjetër që po udhëtonte në nënkalim.

Tre personat që ndodheshin në mjetin tip Honda janë në spital nën kujdesin mjekësor.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Kush mendoni se mund ta marrë drejtimin e Rithemelimit nëse Berishës i caktohet masa “Arrest në shtëpi”?
×