English

Gjendet arma me të cilën vajza vrau babain, kush dyshohet tjetër si përfshirë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Detaje të reja kanë dalë në lidhje me ngjarjen e rëndë në Durrës, ku vajza 19-vjeçare vrau dhe varrosi të atin 50-vjeç.

- Advertisement -

Disa orës pas zbulimit të vrasjes së një 50-vjecarit nga vajza e tij në Durrës, policia ka gjetur edhe armën e krimit. Pistoleta është gjetur në një moçal dhe sipas të dhënave paraprake ishte vajza, Hygerta Meta ajo që ka treguar para hetuesve vendin ku e kishte hedhur armën.

Burime për Euronews Albania bëjnë me dije se priten të tjera arrestime në lidhje me ngjarjen pasi dyshohet se i përfshirë në ngjarje janë nëna dhe vëllai i të resë.

LEXONI GJITHASHTU:

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×