English

Gjirokastër/ Dhunonte bashkëshorten në sy të vajzës së mitur, arrestohet 43-vjeçari

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një 43-vjeçar që dhunonte bashkëshorten në sy të vajzës së tij të mitur është arrestuar ditën e sotme në Gjitokastër.

- Advertisement -

Policia bën me dije se në pranga ka rënë shtetasi S. Xh., 43 vjeç

Gjithashtu Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Gjirokastër shpallën në kërkim shtetasin A. A., 30 vjeç, banues në Patos, pasi ditën e djeshme, ka kallëzuar shtetasja L. Z., se 30-vjeçari më datë 23.02.2024, i ka vjedhur në banesë disa bizhuteri floriri. Punohet për kapjen e 30-vjeçarit dhe për verifikimin e këtij kallëzimi.

U referuan materialet në Prokurori, ku nisën procedimet në gjendje të lirë për një 13-vjeçar dhe për një 15-vjeçar, të dy banues në Gjirokastër, pasi dyshohet se më datë 23.02.2024, kanë vjedhur 1 celular  dhe për dy të mitur të tjerë  banues në Gjirokastër, pasi dyshohet se kanë vjedhur disa vegla për punë.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Gjirokastër, për veprime të mëtejshme.

LEXONI GJITHASHTU: 

1 COMMENT

  1. Shteti po shkatërron familjen.
    Ajo familje merr fund nëse burri shkon në burg
    Femra nuk di të respektojë burrin.
    Ligj leshi….shtet i paaftë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×