“Gjykohem se përdor lodra seksi”, 35-vjeçarja: I blej online, i bëj qejfin vetes

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një 35-vjeçare nga Tirana ka treguar për “Enigmat e Hipokratit” në Euronews Albania se është prej kohësh përdoruese e rregullt e lodrave të seksit.

Ajo tha se është e vështirë ta ndajë këtë bisedë me miqtë pa u paragjykuar, ndërsa për blerjen e tyre zgjidhjen e gjen online për të shmangur dhe identifikimin.

“Ka një tabu dhe ka një gjë të çuditshme që u nuk e kuptoj se pse, por njerëzit kanë një problem me të pranuarin e kënaqësisë. Janë kënaqësi nuk ka arsye pse të jenë tabu. Është një gjë shumë personale, e di një mikeshë e ngushtë e imja, me të cilën realisht ndaj gjithçka, por jo që ta flas kështu lirshëm në një tavolinë kafeje me miqtë dhe të bëhet një temë e zakonshme. Nuk është dhe aq e zakonshme dhe deri kur të bëhet nuk mendoj që do jem unë e para që do e them,” – u shpreh 35-vjeçarja.

- Advertisement -

 

LEXONI GJITHASHTU:

 LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

EMRAT| Burri qëllon me thikë bashkëshorten në Korçë, shkak xhelozia

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në lagjen numër 10 të qytetit të Korçës mbrëmjen e kësaj të diele, ku shtetasi Aleko Myrtollari ka...

Kritikuan Kurtin, Kryeziu-opozitës: Deklaratë e dëmshme, dialogun s’e do Vuçiç

Arbëreshë Kryeziu i quajti të dëmshme deklaratat e opozitës në Kosovë, të cilat po fajësojnë kryeministrin Kurti dhe po thonë se ai nuk e...

A ishte paralajmëruar tensioni në veri? Andoni: Është momenti i së vërtetës…

“Nuk është jashtë parashikimeve”, kështu tha gazetari Ben Andoni lidhur me situatën e tensionuar në veri të Kosovës. I ftuar në “Review” në Euronews Albania...

TË FUNDIT

EMRAT| Burri qëllon me thikë bashkëshorten në Korçë, shkak xhelozia

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në lagjen numër 10 të qytetit të Korçës mbrëmjen e kësaj të diele, ku shtetasi Aleko Myrtollari ka...

Kritikuan Kurtin, Kryeziu-opozitës: Deklaratë e dëmshme, dialogun s’e do Vuçiç

Arbëreshë Kryeziu i quajti të dëmshme deklaratat e opozitës në Kosovë, të cilat po fajësojnë kryeministrin Kurti dhe po thonë se ai nuk e...

A ishte paralajmëruar tensioni në veri? Andoni: Është momenti i së vërtetës…

“Nuk është jashtë parashikimeve”, kështu tha gazetari Ben Andoni lidhur me situatën e tensionuar në veri të Kosovës. I ftuar në “Review” në Euronews Albania...

Kurti falenderon kryetarin e ngujuar: Po tregon qendresë shembullore për rend e ligj

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka shkruar se kryetari i komunës së Leposaviqit, Lulzim Hetemi, çdo ditë merr mesatarisht nga dhjetë kërkesa të ndryshme...

“Po pengon implementimin e marrëveshjes që firmosi vetë”, Lushaku kritikon Kurtin

Jehona Lushaku ishte këtë të diel e ftuar në një lidhje direkte për emisionin “Review” në Euronews Albania për të folur rreth tensioneve të...
Sondazh

A jeni dakord për rihapjen e basteve sportive sipas kushteve të reja online të qeverisë?
×