English

Gjyqi për vulën e PD/Bardhi: Gjykata e Apelit t’i jap fund tejzgjatjes prej 2 vitesh

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Gjykata e Apelit do të vendosë se kush do e marrë drejtimin e partisë demokratike. Pas zbardhjes së vendimit nga gjykata e lartë, gjykata e apelit hodhi shortin këtë të martë ku relatore u caktua Alma Ahmeti dhe anëtarë të trupës gjykuese Iliba Bizati dhe Elona Tora.

- Advertisement -

Përmes rrjetit X, Kreu i grupit parlamentar Gazment Bardhi deklaron se është e domosdoshme që Gjykata e Apelit menjëherë dhe pa asnjë vonesë të mëtejshme t’i jap fund tejzgjatjes absurde ë këtij procesi që vijon prej 2 vitesh dhe që duhet të ishte zgjidhur me vullnet e përgjegjshmëri politike.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?