English

Hidhet nga kati i pestë, humb jetën 85-vjeçari

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një 85-vjeçar ka përfunduar fillimisht në spital pasi është hedhur nga kati i pestë i banesës. Ai u transportua me urgjencë në gjendje të rëndë dhe fatkeqësisht ndërroi jetë.

- Advertisement -

Ngjarja ka ndodhur këtë të mërkurë, në lagjen nr. 3, në Korçë.

Skënder Muçollari ka tentuar edhe më herët të vetëvritet. Në momentin e ngjarjes 85-vjeçari ka qenë vetëm në banesë.

Mësohet se ai vuante nga skleroza.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?