Hodhi foshnjën në lumin Kir, 32-vjeçarja e pa martuar. Zbulohet me kë jetonte

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Detaje tronditëse janë mësuar nga ngjarja e rëndë që ndodhi në Shkodër mbrëmjen e së premtes, ku 32-vjeçarja Oriana Gremi hodhi në lumin Kir foshnjën e saj 10 ditëshe.

Gazetari i Euronews, Teodor Gjerga, zbulon se e reja ka dëshmuar përpara policisë se e kreu aktin e ëndë pasi nuk kishte mundësi ta mbante fëmijën.

Gjerga tha se 32-vjeçarja nuk rezulton e martuar dhe ishte me banim te dajat e saj. Sipas tij identiteti i të atit të foshnjës nuk dihet ende.

- Advertisement -

“Para policisë 32-vjeçarja ka deklaruar se e kreu aktin e rëndë, pasi nuk ka pasur mundësi që ta mbante foshnjë 10-ditëshe. Ajo banonte te dajat e saj në lagjen Myselim. Kemi tentuar të shkojmë drejt banesës por nuk kemi mundur ta gjejmë për shkak se dhe banorët nuk kanë qenë shumë bashkëpunues.

Para policisë ajo ka pranuar krimin dhe e ka bërë për shkak se nuk ka pasur mundësi për ta mbajtur foshnjën.

32- vjeçarja nuk kishte vendosur kurorë apo të ishte e martuar, ndaj dhe nuk dihet identiteti i të atit të fëmijës.

Sipas informacioneve nga spitali rajonal, ajo nuk ka pasur një gjendje të rënduar psikologjike apo të disponojë një kartelë të problemeve të shëndetit mendor”, tha Gjerga.

LEXO GJITHASHTU:

 

LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Akuzoi Ramën se po punonte kundër Kosovës për para, Haradinaj ndryshon qëndrim

Ish-kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj tha në emisionin Now në Euronews Albania se qëndrimi i kryeministrit Edi Rama gjithmonë në përputhje me partnerët tanë,...

Shkodrania e martuar me një serb: Le të pajtohen Kurti e Vuçiçi

Lulja nga Shkodra ka treguar në një intervistë për Euronews Albania se e shqetëson marrëdhënia e Kosovës dhe Serbisë mbi të gjitha për rininë...

Haradinaj trondit me rrëfimin: Më vranë 2 vëllezërit në luftë, tjetrin e plagosën

Ish-kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj tregoi në emisionin Now në Euronews Albania se ka humbur 2 vëllezër gjatë luftës për çlirimin e Kosovës, ndërsa...

TË FUNDIT

Akuzoi Ramën se po punonte kundër Kosovës për para, Haradinaj ndryshon qëndrim

Ish-kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj tha në emisionin Now në Euronews Albania se qëndrimi i kryeministrit Edi Rama gjithmonë në përputhje me partnerët tanë,...

Shkodrania e martuar me një serb: Le të pajtohen Kurti e Vuçiçi

Lulja nga Shkodra ka treguar në një intervistë për Euronews Albania se e shqetëson marrëdhënia e Kosovës dhe Serbisë mbi të gjitha për rininë...

Haradinaj trondit me rrëfimin: Më vranë 2 vëllezërit në luftë, tjetrin e plagosën

Ish-kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj tregoi në emisionin Now në Euronews Albania se ka humbur 2 vëllezër gjatë luftës për çlirimin e Kosovës, ndërsa...

Dhëndri serb i shqiptarëve: Nuk kam frikë nga Policia e Kosovës, jemi bërë miq

Euronews Albania ka shkuar në Banjskë, aty ku mundi të intervistojë një serb i cili është martuar me një shqiptare dhe prej 16 vitesh...

Vëllai i policit hero, Bunjaku: Kjo është tokë shqiptare!

Rreshteri Afrim Bunjaku, i cili ishte pjesëtar i Policisë së Kosovës nga viti 2001, u vra mëngjesin e 24 shtatorit pas përplasjes me një...

Sondazh

Si i vlerësoni qëndrimet e kryeministrit Kurti për situatën në veri të Kosovës? Kush ka të drejtë?
×