I dehur në timon, 23-vjeçari në Tiranë shkakton kaos në rrugë e s’i ndalon policisë

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një 23-vjeçar ka përfunduar në prangat e policisë së Tiranës pasi nuk iu bind urdhrit të efektivëve rrugorë për të ndaluar.

23-vjeçari i cili drejtonte mjetin në gjendje të dehur, kryente manovra të rrezikshme në rrugë duke rrezikuar jetën e këmbësorëve dhe mjeteve të tjera në qarkullim.

Gjatë ndjekjes së policisë 23-vjeçar ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë nga rruga duke shkaktuar aksident. Materialet në ngarkim të tij i kaluan prokurorisë për veprime të mëtejshme.

- Advertisement -

“S. M., 23 vjeç, banues në Tiranë, pasi duke drejtuar automjetin, në gjendje të dehur, ka kryer manovra të rrezikshme, nuk i është bindur urdhrit të punonjësve të Policisë për të ndaluar dhe është larguar me shpejtësi. Gjatë largimit, 23-vjeçari ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe për pasojë automjeti ka dalë nga rruga”, thuhet në njoftimin e policisë.

 

LEXONI GJITHASHTU:

 

LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Zhvlerësohet sërish valuta ruse

Rubla ruse është dobësuar sërish kundrejt dollarit amerikan në fillim të muajit tetor, pavarësisht një përmirësimi të lehtë të martën. Tregtimi i një dollari amerikan...

Inxhinieri: E dashuroj një grua virtuale, spikere lajmesh po e po

Inxhinieri Biomjekësor, Ermand Mertenika thë në “Good Morning Albanians” se ai do e dashuronte një grua sintetike. Duke diskutuar për spikeren më të re të...

Xhaxhiu: Euronews Albania ia doli me spikeren virtuale “Tokyo Tirana”

Gazetari Rezar Xhaxhiu ka komentuar “Tokyo Tiranën”, spikeren virtuale që erdhi si risi në Euronews Albania. Në një intervistë për emisionin ‘Good Morning Albanians’ në...

TË FUNDIT

Zhvlerësohet sërish valuta ruse

Rubla ruse është dobësuar sërish kundrejt dollarit amerikan në fillim të muajit tetor, pavarësisht një përmirësimi të lehtë të martën. Tregtimi i një dollari amerikan...

Inxhinieri: E dashuroj një grua virtuale, spikere lajmesh po e po

Inxhinieri Biomjekësor, Ermand Mertenika thë në “Good Morning Albanians” se ai do e dashuronte një grua sintetike. Duke diskutuar për spikeren më të re të...

Xhaxhiu: Euronews Albania ia doli me spikeren virtuale “Tokyo Tirana”

Gazetari Rezar Xhaxhiu ka komentuar “Tokyo Tiranën”, spikeren virtuale që erdhi si risi në Euronews Albania. Në një intervistë për emisionin ‘Good Morning Albanians’ në...

Shkelën rregullat e qarkullimit rrugor, gjobiten mbi 12 mijë shoferë

12 607 drejtues automjetesh janë gjobitur pasi kanë shkelur rregullat e qarkullimit rrugor. Policia bën me dije se kontrollet janë fokusuar kryesisht te ata drejtues...

Rama: Çmimet e “Internetit Roaming” janë ulur deri në 99%

Nga data 1 Tetor e këtij viti, çmimet e “Internetit Roaming” mes Europës dhe Ballkanit Perëndimor janë ulur mesatarisht deri në 99%. Këtë lajm e...

Sondazh

Si i vlerësoni qëndrimet e kryeministrit Kurti për situatën në veri të Kosovës? Kush ka të drejtë?
×