English

VIDEO/I pandehuri sulmon gjyqtaren, i akuzuari ngrihet nga karrigia e i hidhet sipër

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një gjyqtare në Las Vegas është sulmuar në mënyrë brutale nga një i pandehur, të cilin ajo po e dënonte për një krim të dhunshëm.

- Advertisement -

Ndërsa gjyqtarja Meri Kej Holthus po shqiptonte vendimin e saj, i pandehuri është ngritur nga karrigia e tij, ka vërshuar drejt saj dhe i është hedhur sipër.

Agjentë të sigurisë, por edhe avokatë kanë ndërhyrë për të bllokuar agresorin, por nuk i kanë parandaluar të gjitha goditjet e tij.

Gjyqtarja Holthus ka marrë plagë të lehta dhe nuk ka pasur nevojë për trajtim spitalor. Ndërkohë, të pandehurit i është shtuar edhe akuza e agresionit.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?